احتمال حضور قوچان نژاد در تراکتور

به گزارش وبلاگ هم نفس، مدیرعامل باشگاه تراکتور بیان نمود که فیلم های بازی قوچان نژاد را در اختیار سرمربی تیم شان قرار داده تا در صورت تایید او، برای به خدمت گرفتن مهاجم پیشین تیم ملی اقدام کند.

احتمال حضور قوچان نژاد در تراکتور

به گزارش وبلاگ هم نفس، رضا قوچان نژاد، بازیکن پیشین تیم ملی، هیرنفین، استاندارد لیژ و چارلتون پس از جدایی از زووله هلند، تیم نوش را انتخاب نکرد تا در فصل نو بدون تیم باقی بماند.

به همین علت حتی شایعه خداحافظی رضا قوچان نژاد از فوتبال مطرح شد و سایت ترانسفر مارکت او را بازنشسته گفت. با این حال خود قوچان نژاد این موضوع را رد کرد و از هدفش برای تجربه فوتبال در لیگ ایران صحبت کرد.

حالا میر معصوم سهرابی، مدیرعامل باشگاه تراکتور در گفت وگویی که با رسانه رسمی این باشگاه داشت از احتمال حضور این بازیکن در این تیم تبریزی صحبت کرد و گفت: همان طور که می دانید قوچان نژاد بازیکن بزرگ و بین المللی است. باشگاه ما هم در گذشته سابقه استفاده از بازیکنان بزرگی هم چون مسعود شجاعی، اشکان دژاگه و احسان حاج صفی را دارد. اگر کادرفنی بخواهد، کارهای مربوط به جذب این بازیکن را انجام می دهیم.

مدیرعامل باشگاه تراکتور در ادامه صحبت هایش از ارائه فیلم بازی های قوچان نژاد به سولدو، سرمربی تراکتور خبر داد تا این مربی کروات نظر نهایی اش را راجع به جذب مهاجم سابق تیم ملی بدهد. هم چنین سولدو یک بازیکن به مدیران تراکتور معرفی کرده تا برای به خدمت گرفتن این بازیکن اقدام کنند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "احتمال حضور قوچان نژاد در تراکتور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال حضور قوچان نژاد در تراکتور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید