تجربه ای متفاوت از لذت در پردیس سینمایی چارسو

به گزارش وبلاگ هم نفس، اگر در پی سرگرمیی کوتاه ولی لذت بخش می باشید، نیازی نیست تا به خارج از تهران سفر کنید. درون شهر تهران مملوء از جاذبه های گردشگری و پر از لذت می باشد که هر کدام از این جاذبه ها در رقابت با یکدیگر هستند تا هواداران بیشتری را به سمت خود جذب کند. از این جاذبه ها درون شهر تهران می توان به پارک ها و شهربازی و سینماها اشاره نمود که هر کدام لذت و سرگرمی خاص خود را به گردشگران ارائه خواهند داد. افرادی که هوادار سینماگردی و تماشا فیلم و جشنواره می باشند، می توانند به یکی از برترین سینماهای تهران به نام پردیس سینمایی چارسو مراجعه نمایند تا با عظمت و شکوه و امکانات پردیس سینمایی چارسو در تهران شگفت زده شوند. در ادامه با ما در مجله خبرنگاران همراه باشید تا با پردیس سینمایی چارسو تهران بیشتر آشنا شویم.

تجربه ای متفاوت از لذت در پردیس سینمایی چارسو

معرفی پردیس سینمایی چارسو

موقعیت این پردیس سینمایی در شهر تهران می باشد. سال احداث این بنا به سال 1393 و در 7 بهمن ماه باز می گردد که از بدو احداث تا به امروز توانسته در جذب هوادار چه از تهران چه از شهرستان های دیگر بسیار پیروز باشد. پردیس سینمایی چارسو تهران در واقع به یک مرکز یا ساختمان فرهنگی هنری تعلق دارد. عناصر سازنده این پردیس سینمایی شامل 5 سالن سینما، پارکینگی با ظرفیتی بالا و رستورانی با کیفیت است. اگر به سالن های پردیس سینمایی چارسو در تهران مراجعه کنید، از تکنولوژی و سیستم های صوتی و تصویری آن شگفت زده خواهید شد و لذت بی پایانی را تجربه خواهید. موقعیت دقیق تر این پردیس در خیابان جمهوری تقاطع خیابان حافظ می باشد.

سالن های سینما در چارسو

موقعیت سالن های سینما در بازار چارسوی تهران در واقع در طبقه هفتم به چشم می خورد. در خصوص نوع این سینما می توان گفت که سینمایی دیجیتال می باشد و 900 صندلی برای بینندگان در خود جای داده است. در خصوص این پنج سالن می توان گفت که سالن شماره یک در اصل سالنی اصلی در این مجموعه در تهران می باشد که میزبان برگزاری انواع جشنواره ها و کنسرت ها و نمایش فیلم و بعلاوه همایش می باشد. در این سالن 330 صندلی برای افراد عادی و 30 صندلی برای افراد معلول تعبیه شده است. سالن شماره 2 و3 هر کدام دارای 140 صندلی برای افراد عادی و 6 صندلی برای افراد معلول می باشند. سالن شماره 4 و 5 آن نیز برای افراد عادی 125 صندلی و برای افراد معلول 4 صندلی را در دل خود جای داده اند.

بازار موبایل چارسو در تهران

پردیس سینمایی چارسو تهران فقط به سالن های سینما محدود نمی گردد. در این مجموعه می توانید برای تعمیر یا خرید و فروش موبایل و انواع لوازم صوتی تصویری و کامپیوتر و لب تاپ در طبقات دیگر گشت و گذار گرده و مایحتاج خود را با برترین کیفیت و قیمت خریداری و یا تعمیر کنید. اگر برای خدمات کامپیوتری به این بازار در تهران مراجعه کردید، به طبقه زیر همکف بروید و از گشت و گذار در دل دنیای کامپیوتر و تکنولوژی نهایت لذت را ببرید. چنانچه برای خرید و یا تعمیر لوازم صوتی تصویری به پردیس چارسو آمدید، طبقه همکف این خواسته شما را برآورده خواهد نمود. خرید و فروش و تعمیرات موبایل نیز از طبقه دوم تا طبقه پنجم انجام می گردد. طبقه ششم نیز میزبان رستوران ها می باشد. پرسه زدن در این مجموعه در تهران بسیار لذت بخش و دلچسب خواهد بود.

ویژگی های مجموعه پردیس چارسو

همان گونه که در بالا اشاره شد، این مجموعه در تهران فقط به لذت بردن در سینما محدود نمی گردد. مراکز خرید و رستوران و پارکینگ در این مجموعه آن را منحصر به فرد نموده است. از دیگر ویژگی های این مجموعه می توان به 330 باب مغازه در زمینه های موبایل و کامپیوتر و لوازم خانگی و صوتی تصویری، فضایی تجاری با 1500 متر مساحت، پارکینگی با ظرفیت 1000 خودرو، طبقه ای مختص به رستوران و انواع غذاهای لذت بخش، 16 دستگاه پله برقی در کل مجموعه، 18 آسانسور با ظرفیت 8 تا 15 نفر در این مجموعه، 5 سالن سینمای لذت بخش و بزرگ اشاره نمود که کنار هم بودن این ویژگی ها در یک مجموعه در تهران به آن حال و هوایی خاص را بخشیده است که هر انسانی را به حداقل یکبار گشت و گذاری پر از لذت در آن تحریک می نماید.

پارکینگ پردیس چارسو

افرادی که با وسیله نقلیه شخصی به این مرکز خرید لذت بخش مراجعه می نمایند، نگران جای پارک برای ماشین خود نباشند؛ چرا که به راحتی می توانند در پارکینگ 1000 ظرفیتی این مرکز خرید در تهران جایی مناسب را برای ماشین خود انتخاب نمایند و با خیالی آسوده به خرید و سرگرمی و لذت در پردیس سینمایی و خرید چارسو بپردازند.

معماری و ساخت پردیس سینمایی چارسو در تهران

معماری این بنا یکی از زیباترین و مدرن ترین سبک ها را در بین دیگر جاذبه ها و بناهای تهران را دارد که همین امر یکی از دلایل معروفیت و لذت بخشیدن به مراجعه نمایندگان می باشد. در واقع معماری این مجتمع سرگرمیی و فرهنگی به گونه ای است که با نگاه کردن به آن احساس می کنیم که ساختمان این مجموعه به سه قسمت تقسیم شده و هر قسمت روی قسمتی دیگر در حال لغزیدن می باشد. طرح زیبای این مجتمع لذت بخش در تهران ترواشات فکر فردی به نام محمد مجیدی می باشد که در سال 1346 هجری شمسی متولد شده و در رشته معماری به تحصیل پرداخت و این مجموعه نشانه ای از خلاقیت بی نظیر فکر او در قلب تهران می باشد.

- نکته: پردیس سینمایی چارسو و مراکز خرید آن تا ساعت 21 آماده خدمت رسانی به مشتریان و مراجعه نمایندگان می باشد.

سخن آخر

با یکی از جاذبه های گردشگری و سرگرمیی و فرهنگی شهر تهران آشنا شدیم. افرادی که ساکن شهر تهران می باشند حداقل یکبار از این مجتمع پر شکوه تماشا نمایند تا به لذت بخش بودن و زیبایی آن پی ببرند. ویژگی های خوب این مجموعه آن را از سایر مکان های سرگرمیی و فرهنگی شهر تهران متمایز نموده است.

منبع: همگردی

به "تجربه ای متفاوت از لذت در پردیس سینمایی چارسو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجربه ای متفاوت از لذت در پردیس سینمایی چارسو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید