روایت صاحب قهوه خانه از لحظات هولناک تیراندازی در افسریه

به گزارش وبلاگ هم نفس، کوشش پلیس برای دستگیری مردان مسلح نقابدار که با حمله شبانه به یک قهوه خانه و تیراندازی یک نفر را کشته و دو نفر را نیز مجروح نموده بودند همچنان ادامه دارد.

روایت صاحب قهوه خانه از لحظات هولناک تیراندازی در افسریه

به گزارش وبلاگ هم نفس به نقل از ایران، شامگاه پنجشنبه 14 آذر قهوه خانه فرات واقع در ابتدای خیابان اسلام آباد در منطقه مشیریه، شاهد حادثه هولناکی بود که مردان مسلح رقم زدند.

صاحب قهوه خانه که با گذشت 12 ساعت از این ماجرا همچنان در شوک است گفت: قهوه خانه را اجاره داده بودم اما بر کارش نظارت داشتم، خودم نیز در مغازه املاکی ام که مقابل قهوه خانه است مشغول کار هستم. زمان حادثه مقابل مغازه املاکی ایستاده بودم که یک دفعه مرد جوانی به من نزدیک شد و بی مقدمه آغاز به تیراندازی کرد.

او ادامه داد: یک هفته است که چند نفر از اراذل و اوباش محل که دو گروه جداگانه تشکیل داده اند با هم درگیری دارند و در محله ایجاد رعب و وحشت نموده اند. تا اینکه دیشب با یک خودروی پرشیا بدون پلاک به محل آمدند. مردان مسلح از سر خیابان آغاز کردند به تیراندازی، یکی از بچه های محل به نام فرزین داخل قهوه خانه بود او کشتی گیر است و مسئله ای با کسی ندارد، زمانی که آنجا را به رگبار بستند فرزین برای اینکه اجازه ندهد کسی داخل گردد یخچال و جایگاه ها را جلوی در گذاشت و پشت یخچال مخفی شده بود. دو تا تیر به او شلیک کردند که مجروح شد و حالش الان خوب نیست. آنها به غیر از اینکه فرزین را مجروح کردند راننده اسنپی را که به این محل آمده بود تا مسافرش را پیاده کند با شلیک گلوله به قتل رساندند. تیر از شیشه خودرو به گردن راننده اسنپ برخورده نموده است. پسر 13 ساله ای را هم مجروح نموده اند، آنها چهار نفر بودند و همه آنها ماسک زده بودند.

  • 5 دقیقه وحشت

آرایشگر جوان، یکی از افرادی است که شاهد حضور مردان مسلح به خیابان بوده است. مغازه آرایشگری مقابل قهوه خانه فرات است. وی به گفت: داخل مغازه ام بودم که خودروی پژویی در ابتدای خیابان توقف کرد، دو مرد درحالی که هر دوی آنها ماسک به صورت داشتند از خودرو پیاده شدند و راننده حرکت کرد و به انتهای خیابان رفت.

او ادامه داد: دو مرد جوان به مقابل قهوه خانه فرات که رسیدند آغاز به تیراندازی کردند. من که این صحنه را دیدم سریع کرکره مغازه را پایین کشیدم و بعد از اینکه اوضاع آرام شد از مغازه خارج شدم. راننده اسنپ را دیدم که داخل خودرواش مقابل مغازه شیرینی فروشی تیر خورده بود.

آرایشگر جوان گفت: مردان مسلح هنگام فرار با این تصور که راننده اسنپ میخواهد راه را بر آنها سد کند به او شلیک نموده بودند. درحالی که او به اینجا آمده بود تا مسافرش را پیاده کند و تیر به گلویش برخورد نموده بود. داخل قهوه خانه هم یک جوان به شکمش تیر خورده بود و یک پسر 13 ساله هم تیر به دست و پایش برخورد نموده بود. کل این درگیری 5 دقیقه طول کشید، یکی از آنها اسلحه داشت و دو نفر هم داخل ماشین بودند که گفتند کلت داشتند اما من ندیدم.

  • گفت وگو با خانواده کودک مجروح

ساختمان پلاک 50، خیابان غروقی، اولین فرعی خیابان اسلام آباد، خانه پسر 13 ساله ای است که دو گلوله خورده و هم اکنون در بیمارستان بستری است.

مادر بزرگ مجتبی از حادثه گفت: ساعت حدود 8 و نیم بود که صدای تیراندازی در کوچه شنیدم. نوه ام معمولاً با دوچرخه اش به کوچه می رود تا با بچه ها بازی کند. نگرانش شدم. از پنجره به خیابان نگاه کردم دیدم خیلی شلوغ است. خودم را به کوچه رساندم که یکی از همسایه ها گفت مجتبی تیر خورده است. پلیس فوراً آمد اما اورژانس خیلی دیر آمد. هنوز بچه ام عمل نشده است، 400 هزار تومان به حساب بیمارستان ریخته ایم، گفتند باید 3 میلیون تومان به حساب واریز کنید تا بچه عمل گردد. راننده یک خودروی پژو یکی دیگر از شاهدان این حادثه است.

او در این باره گفت: در این حادثه یک تیر هم به سمت ماشین من شلیک کردند که باعث شد شیشه ماشینم بشکند. اول فکر می کردم بچه ها دارند ترقه بازی می نمایند. مرد جوانی که اسلحه دستش بود به نظرم کاپشن سفید به تن داشت و صورتش را با ماسک هوا پوشانده بود. همدستش که قمه به دست داشت وارد کوچه شد و چند ماشین را با قمه اش تخریب کرد. بی هدف شلیک می کردند. سرهنگ جلیل موقوفه ای، جانشین رئیس پلیس پیشگیری پایتخت نیز در رابطه با این حادثه گفت: در تحقیقات میدانی مأموران پلیس پیشگیری معین شد سه یا چهار مرد درحالی که صورت هایشان را پوشانده بودند با شلیک 15 تیر این حادثه مرگبار را رقم زده اند. هویت متهمان بلافاصله شناسایی شد و تحقیقات برای دستگیری آنها ادامه دارد.

منبع: همشهری آنلاین

به "روایت صاحب قهوه خانه از لحظات هولناک تیراندازی در افسریه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روایت صاحب قهوه خانه از لحظات هولناک تیراندازی در افسریه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید