ارتقای شغلی جالب فرزاد مجیدی در استقلال

به گزارش وبلاگ هم نفس، خبرنگاران: فرهاد مجیدی سرمربی استقلال اعتقاد زیادی به فرزاد، برادرش دارد. او بیشتر اوقاتی که به اسم سرمربی مشغول به کار بوده از برادرش در کادر فنی استفاده نموده که مشخصا نشان از اعتماد زیاد فرهاد به فرزاد دارد.

ارتقای شغلی جالب فرزاد مجیدی در استقلال

به گزارش وبلاگ هم نفس، فرهاد مجیدی از میانه های فصل گذشته که به اسم سرمربی استقلال معرفی و جانشین محمود فکری شد، فرزاد مجیدی را هم به استقلال آورد و به اسم سرپرست، از او در کنار خودش استفاده کرد. با این حال و با توجه به اینکه استقلال سرپرست داشت از سِمت تازه فرزاد مجیدی به اسم یاری سرپرست یاد شد. این موضوع در حالی مطرح شد که گفته می شد فرزاد در بیشتر امور در کنار فرهاد است و به نوعی دست راست برادر محسوب می گردد.

حالا با تغییرات مدیریتی که در استقلال اتفاق افتاده، استقلال بیژن طاهری را به اسم سرپرست معرفی نموده و با خواسته فرهاد مجیدی و البته موافقت مدیرعامل تازه، فرزاد مجیدی به اسم یکی از مربیان استقلال به برادرش یاری خواهد نمود. با تغییرات اتفاق افتاده، به نظر می رسد فرهاد مجیدی بتواند با آرامش بیشتری به کار ادامه دهد و مشاوره های فنی برادر را از فاصله نزدیک تر گوش کند.

منبع: فرارو

به "ارتقای شغلی جالب فرزاد مجیدی در استقلال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ارتقای شغلی جالب فرزاد مجیدی در استقلال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید