تعامل و همکاری ایران با سازمان جهانی گردشگری در زمینه تقویت صنعت گردشگری

به گزارش وبلاگ هم نفس، ایران برای تعامل و همکاری با UNWTO (سازمان جهانی گردشگری) در زمینه تقویت صنعت گردشگری اعلام آمادگی نموده است.

تعامل و همکاری ایران با سازمان جهانی گردشگری در زمینه تقویت صنعت گردشگری

علی اصغر مونسان معاون رئیس جمهوری و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در پیغامی به زوراب پلولیکاشویلی دبیرکل سازمان جهانی گردشگری به خاطر حضور در چهلمین نشست عمومی اعضای وابسته سازمان جهانی گردشگری در شهر همدان تشکر نموده و بر تعامل و همکاری برای تقویت صنعت گردشگری تاکید نمود.

متن نامه بدین توضیح است:

از پیغام محبت آمیز و حامیانه آن مقام عالی بی نهایت ممنونم. میزبانی از جنابعالی به انگیزه برگزاری چهلمین نشست عمومی اعضای وابسته UNWTO در استان همدان ایران، مایه افتخار و موجب مسرت و خشنودی اینجانب و فعالان گردشگری ایران گشت.

بی شک حضور اثر بخش و روشنگرانه جنابعالی در این رویداد و حمایت های بی دریغی که از فرایند روبه رشد صنعت گردشگری ایران ابراز نمودید دلگرم کننده ما و تمام فعالان این عرصه است. مواضع صریح و روشن شما در پشتیبانی از کوشش های جمهوری اسلامی ایران برای تقویت بخش گردشگری و دعوت از جهانیان برای تماشای ایران، نشان از درایت و دقت نظر جنابعالی به عنوان بالاترین مقام رسمی UNWTO دارد.

اینجانب ضمن قدردانی دوباره از حضور صمیمی و سازنده شما و همراهان گرامی تان در ایران و خشنودی از نتایج مفید مذاکرات صورت گرفته، برای هر گونه تعامل و همکاری در راستای پیشبرد اهداف مشترک جهت تقویت صنعت گردشگری اعلام آمادگی می نمایم.

دعوت صمیمانه ما را برای تجدید ملاقات و افتخار میزبانی دوباره در ایران پذیرا باشید.

منبع: کجارو / میراث آریا

به "تعامل و همکاری ایران با سازمان جهانی گردشگری در زمینه تقویت صنعت گردشگری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعامل و همکاری ایران با سازمان جهانی گردشگری در زمینه تقویت صنعت گردشگری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید