خدمات پستی نمایشگاه مجازی کتاب تهران ارائه می گردد

به گزارش وبلاگ هم نفس، خبرگزاری خبرنگاران-مدیر عامل شرکت پست ایران گفت: دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران به وسیله ارسال مرسوله های کتاب با خدمات پستی ارتباطی تنگاتنگ دارد.

خدمات پستی نمایشگاه مجازی کتاب تهران ارائه می گردد

به گزارش خبرگزاری وبلاگ هم نفس،آقای رمضان علی سبحانی فر اضافه کرد: نمایشگاه مجازی دوره قبل با بیش از نود و نه درصد توزیع موفقی در زمینه ارسال کتاب داشته و زمان ارسال کتاب ها سه روز بوده است.

مدیر عامل شرکت پست ایران گفت: در زمان نمایشگاه کتاب دوره قبل، کتاب ها به 17 هزار نقطه روستایی ارسال شده و به خاطر همین خدمات، آمار ناشران حاضر در این دوره نما یشگاه افزایش داشته است.

وی اضافه کرد: ارسال کتاب در نمایشگاه مجازی کتاب دو بال دارد یکی موضوع فناوری و دیگری بحث خرده بار است. چنان که شرکت ملی پست ایران با هفت هزار نیروی توزیع در سراسر کشور در خدمت است که با 1500 خطوط شهری و استانی و 11 هزار دفتر قبول مرسوله محموله ها را به نقاط مختلف برساند.

آقای سبحانی فر گفت: سال جاری امکانات ویژه ای در استان های تهران، قم و مشهد که ناشران بیشتری فعالیت می نمایند تدارک دیده ایم و شعبه های ثابت و سیاری داریم که مرسوله های پستی را جمع آوری نمایند.

دومین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از سوم تا دهم بهمن در پایگاه اینترنتی نشانی www.tibf.ir فعالیت می نماید.

این نمایشگاه نمایشگاهی به وسعت ایران است که از سال گذشته کلید خورد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "خدمات پستی نمایشگاه مجازی کتاب تهران ارائه می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خدمات پستی نمایشگاه مجازی کتاب تهران ارائه می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید