ملاقات عزیزی خادم و براتی با نایب رئیس مجلس

به گزارش وبلاگ هم نفس، رئیس و عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال امروز با نایب رئیس مجلس شورای اسلامی ملاقات و گفت وگو کردند.

ملاقات عزیزی خادم و براتی با نایب رئیس مجلس

به گزارش وبلاگ هم نفس و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، شهاب الدین عزیزی خادم رئیس فدراسیون و احمدرضا براتی عضو هیئت رئیسه و رئیس کمیته تدوین و تطبیق مقررات فدراسیون فوتبال امروز ضمن حضور در خانه ملت با علی نیکزاد نایب رئیس اول مجلس شورای اسلامی ملاقات و گفت وگو کردند.

در این ملاقات که با هدف آنالیز فرایند تصویب لایحه معین صندلی قانونی فدراسیون های ورزشی برگزار گردید، ابتدا رئیس فدراسیون فوتبال گزارشی اجمالی از شرایط فدراسیون فوتبال و تیم های ملی فوتبال آقایان و بانوان ارائه و ضمن تقدیر و تشکر از حمایت های مجلس و دولت، شرایط جاری فدراسیون فوتبال را تشریح کرد.

در ادامه این ملاقات احمدرضا براتی عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال، ضمن شرح تعهدات فدراسیون های ملی در قبال فیفا، فرایند اصلاح و تصویب اساسنامه فدراسیون و اخذ تأییدیه فیفا را تببین کرد و با اشاره به ضرورت اصلاح بعضی مقررات داخلی در فرجه معین شده به وسیله فیفا خواهان مساعدت و همکاری مجلس در جهت انجام این اصلاحات تا اسفند ماه 1400 شد.

علی نیکزاد نایب رئیس اول مجلس نیز ضمن ابراز خشنودی از نتایج به دست آمده به وسیله تیم ملی فوتبال جمهوری اسلامی ایران و بیان این نکته که موفقیت های تیم های ملی موجبات شور و نشاط و غرور ملی در بین آحاد افراد جامعه می گردد، گفت که امروز حمایت و تقویت تیم ملی فوتبال یک وظیفه همگانی است و هیچ اقدام و اظهاری در جهت تضعیف فوتبال ملی و فدراسیون فوتبال قابل پذیرش نیست و اطمینان داد که مجلس شورای اسلامی از تمامی ظرفیت های قانونی جهت حمایت از فوتبال ملی استفاده خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "ملاقات عزیزی خادم و براتی با نایب رئیس مجلس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ملاقات عزیزی خادم و براتی با نایب رئیس مجلس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید