سارا و نیکا در سوئد

به گزارش وبلاگ هم نفس، خبرنگاران:سارا و نیکا دوقلوهای مرکز این بار از خودشان لایو گذاشتند و کمی از سوئد و علاقه هایشان گفتند که بازم حاشیه ساز شد.

سارا و نیکا در سوئد

سارا و نیکا از بازیگران پرحاشیه تلویزیون شناخته شده اند. سارا و نیکا فرقانی متولد 8 مرداد 1383 در تهران و ساکن سوئد هستند. سارا و نیکا دو خواهر بازیگر هستند که هنوز یک سال نشده بودند که وارد عرصه هنر شدند. سارا و نیکا به انتشار عکس های مختلف و زندگی شخصی شان علاقه زیادی دارند. سارا و نیکا فرقانی بازیگران سریال مرکز هستند که قطعا در سنین مختلف این دو خواهر را میشناسند چون این سریال مخاطبین بسیاری داشت و خیلی هم محبوب بود .

سارا و نیکا اما به برکت حضورشان در این مجموعه که دیالوگ خاصی هم نداشتند توانستند دل خیلی ها را ببرند و بیرون از تلویزیون هم به دلیل حواشی و موارد ناجوری که از آنها دیده و پخش شد خیلی زود به بیش از 1 میلیون فالوور رسیدند و معروف شدند. البته که این معروفیت از روی استعداد و موارد کاری نبود ! نیکا در آخرین لایوش عنوان کرد که پیشنهار بازیگری دارند اما بخاطر درس خواندن نمی توانند بازی کنند.

علی دوست پسر نیکا؟!

نیکا در پیجش تبلیغاتی هم دارد که به مهم ترین آن میشود به معرفی پسری به نام علی حسنی اشاره کرد که در کار ارز دیجیتال است و سنش هم مانند سارا و نیکا کم است.

شایانیوز

منبع: رکنا

به "سارا و نیکا در سوئد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سارا و نیکا در سوئد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید