بیانیه باشگاه پرسپولیس در مورد جابجایی

به گزارش وبلاگ هم نفس، باشگاه پرسپولیس، با توجه به رواج شایعات بی اساس در حوزه فعالیت های نقل و انتقالاتی که در بعضی موارد انتشار و اصرار بر آن ها مشکوک به نظر می رسد، با صدور اطلاعیه ای نسبت به این موضوع واکنش نشان داد.

بیانیه باشگاه پرسپولیس در مورد جابجایی

به گزارش وبلاگ هم نفس به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس در این اطلاعیه آمده است: در روزهای اخیر با انتشار شایعات گوناگون در ارتباط با فهرست خرید پرسپولیس، مذاکره و حتی توافق با بازیکنان جدید روبرو بوده ایم و هر چه به تاریخ دربی جام حذفی نزدیک می شویم، این شایعات، رشد فزاینده ای پیدا می کنند! بر این اساس، با تاکید به اطلاع رسانه های محترم و هواداران عزیز می رساند؛ این اخبار در حد حدس هستند و باشگاه پرسپولیس با توجه به بازی های حساسی که پیش رو دارد، ناگزیر به دوری از فعالیت در این حوزه در مقطع کنونی بوده است.

به این ترتیب، تاکید می شود، شایعات انتشار یافته، صحت ندارند. با احترام نسبت به تمام بازیکنان ارزنده فوتبال ایران، بدیهی است که با توجه به جاذبه فراوان پرسپولیس، بسیاری بازیکنان و مدیران برنامه آن ها تمایل به همکاری با پرسپولیس دارند ولی برای این منظور باید تا سرانجام رقابت های جام حذفی صبر کرد.

در این ارتباط، از هوادارن پرسپولیس هم تقاضا می کنیم با توجه این که باشگاه پرسپولیس، اصلا فعالیت جابجاییی خود را شروع نکرده است، در صفحات اختصاصی خود یا عرصه های دیگر در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، از دامن زدن به شایعاتی که منتشر می شود به هر طریق اعم از بازنشر آن ها یا درج مطالب له یا علیه این شایعات، خودداری کنند. توجه داشته باشید این مساله به شدت به آرامش و تمرکز بازیکنان و تیم لطمه خواهد زد.

اعلام این موضوع قطعا بعضی را ترغیب می کند که بیشتر به چنین اقدامی دست بزنند و تنها راه خنثی کردن اثرات منفی این مساله، بی توجهی هوادران خواهد بود، ضمن این که از رسانه ها و وبلاگ هم نفس محترم تقاضا می کنیم اجازه این کار را به افراد غیر ندهند.

باشگاه پرسپولیس بعد از فینال رقابت های جام حذفی، با سرلوحه قراردادن حفظ حداکثری بازیکنان تیم که پیش از این از سوی سرمربی، مدیر تیم و سرپرست باشگاه اعلام شده است، وارد عرصه جابجایی خواهد شد.

  • شروع طوفانی پرسپولیس در جابجایی | توافق با 3 ستاره مد نظر یحیی
منبع: همشهری آنلاین

به "بیانیه باشگاه پرسپولیس در مورد جابجایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیانیه باشگاه پرسپولیس در مورد جابجایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید