دشمنان معروف دنیای سینما که در واقعیت دوست یکدیگرند

به گزارش وبلاگ هم نفس، در فیلم ها گاهی دشمنی و رقابت میان شخصیت ها آنچنان باورپذیر از آب درمی آید که تماشاگران فراموش می نمایند بازیگران شان در دنیای واقعی دشمن یکدیگر نیستند. برخی از این بازیگر ها از پیش از همکاری شان با یکدیگر دوست بوده اند و برخی از این دوستی ها هم در جریان فراوری همان پروژه شکل گرفته اند.

دشمنان معروف دنیای سینما که در واقعیت دوست یکدیگرند

کریس همسورث و تام هیدلستون در انتقام جویان (Avengers) و ثور (Thor)

به گزارش روزیاتو، کریس همسورث و تام هیدلستون در دنیای مارول نقش دو برادر، لوکی و ثور را ایفا می نمایند که اختلافات زیادی با یکدیگر دارند. با این حال، همسورث و هیدلستون خود رابطه نزدیکی با یکدیگر دارند و به گفته خودشان از بازی در کنار هم بسیار لذت می برند.

همسورث در مصاحبه ای دراینباره گفته: شما یا با کسی شیمی دارید یا ندارید؛ و خوشبختانه بین من و تام وجود داشت. برای همین بازی در نقش دو برادر برایمان بسیار راحت و لذتبخش بود.

روپرت گرینت و تام فلتون در هری پاتر (Harry Potter)

شخصیت های دراکو مالفوی و رون ویزلی با بازی تام فلتون و روپرت گرینت شاید یکی از مشهورترین شخصیت های رقیبی باشند که بازیگران آن ها در واقعیت با یکدیگر دوست هستند. فلتون و گرینت نزدیک به دو دهه است که دوستی بسیار نزدیکی با یکدیگر دارند و آن ها هنوز هم مانند کودکی شان سر به سر یکدیگر می گذارند.

ونسا هاجنز و اشلی تیزدیل در دبیرستان موزیکال (High School Musical)

ونسا هاجنز و اشلی تیزدیل گرچه در مجموعه فیلم دبیرستان موزیکال نقش دو رقیب را برعهده داشتند، اما این همکاری باعث دوستی این دو بازیگر با یکدیگر شد و آن ها حالا از هر وقت دیگری به یکدیگر نزدیک تر به نظر می رسند.

تیزدیل درباره هاجنز گفته: چیزی که من درمورد ونسا دوست دارم این است که خیلی بااستعداد است و فکر می کنم نقطه اشتراک مان این باشد که هر دو واقعاً متواضع هستیم.

هاجنز نیز یک بار پس از باردار شدن تیزدیل اینگونه برای دوست قدیمی خود ابراز احساسات نموده بود: برای برگشت به لس آنجلس و آواز خواندن برای اشلی و بچه در راهش خیلی هیجان دارم. برای او و همسرش خیلی خوشحالم. هنوز باورم نمی شود اشلی دارد مادر می شود، ولی خیلی احساساتی و هیجان زده شده ام.

لی لی راینهارت و مادلین پچ در ریوردیل (Riverdale)

بتی و شریل ِ سریال ریوردیل گرچه باهم کنار نمی آیند، اما بازیگران آن ها، لی لی راینهارت و مادلین پچ دوستی نزدیکی با یکدیگر دارند، آنقدر نزدیک که همدیگر را برترین دوستان خود خطاب می نمایند و حتی زمانی با یکدیگر هم خانه بودند. راینهارت یک بار درباره پچ گفته بود: مادلین برترین دوست من است. ما باهم زندگی می کنیم. می توانیم باهم درباره مسائل شخصی و روابط عاشقانه مان و هر چیز دیگری صحبت کنیم و من حس می کنم او همواره پشتم است.

پاتریک استوارت و ایان مک کلن در مردان ایکس (X-Men)

پاتریک استوارت و ایان مک کلن، بازیگران نقش های پروفسور ایکس و اریک لنشر، از دهه 1970 یکدیگر را می شناسند. آن ها به قدری به یکدیگر نزدیک اند که مک کلن در سال 2013 در مراسم عروسی استوارت او را به عقد همسرش درآورد.

از آنجایی که این دو بازیگر انگلیسی زیاد باهم مقایسه می شوند، مک کلن یک بار در اینباره گفت: ما در واقع یک بازیگر هستیم. فعالیت بازگیری مان هم مثل هم بوده است. با هم یکسان هستیم. ما رقیب هم نیستیم.

شارلیز ترون و کریستن استوارت در سفیدبرفی و شکارچی (Snow White and the Huntsman)

شارلیز ترون و کریستن استوارت که در فیلم سفیدبرفی و شکارچی نقش دو شخصیت رقیب را برعهده داشتند، ماجرای دوستی جالبی دارند.

به گفته ترون آن ها در پروازی به کنفرانس کمیک کان به هم برخوردند و خیلی زود جذب یکدیگر شدند: ما در پروازی به سن دیه گو برای شرکت در کنفرانس کمیک کان باهم آشنا شدیم. از لحظه آشنایی با کریستن فقط 5 دقیقه گذشته بود که شیفته اش شدم.

تام هالند و جیک جیلنهال در مرد عنکبوتی: دور از خانه (Spider-Man: Far From Home)

تام هالند و جیک جیلنهال بعد از بازی در فیلم مرد عنکبوتی: دور از خانه به دوستان نزدیک یکدیگر بدل شدند، فیلمی که هالند نقش اصلی آن را برعهده داشت و جیلنهال نیز در آن نقش ابرشروری به نام میستریو را ایفا می کرد. در نشست های خبری فیلم آن ها تعامل زیادی با یکدیگر داشتند و پس از آن هم هنوز تصاویر صمیمانه زیادی از همدیگر در صفحات مجازی خود منتشر می نمایند.

بندیکت کامبربچ و اندرو اسکات در شرلوک (Sherlock)

بندیکت کامبربچ و اندرو اسکات گرچه در سریال شرلوک نقش دو شخصیت رقیب، شرلوک و موریارتی را برعهده داشتند، اما در زندگی واقعی رابطه محبت آمیز ای با یکدیگر دارند.

هیو جکمن و راسل کرو در بینوایان (Les Misérables)

نقش های آن ها، ژان والژان و بازرس ژاور در فیلم بینوایان دشمنی زیادی با یکدیگر داشتند، اما رابطه هیو جکمن و راسل کرو در واقعیت اینگونه نیست. در حقیقت، جکمن فعالیت بازیگری خود را مدیون کرو می داند، چرا که کرو با دادن توصیه هایی ارزشمند به او یاری کرد دو تا از بزرگ ترین و پیروز ترین نقش هایش را به دست آورد.

لنا هیدی و پیتر دینکلیج در بازی تاج و تخت (Game of Thrones)

آشنایی لنا هیدی و پیتر دینکلیج با یکدیگر به پیش از بازی در سریال بازی تاج و تخت در نقش خواهر و برادری که چشم تماشا همدیگر را نداشتند، بازمی شود و آن ها هنوز نیز دوستان خوب یکدیگر هستند. در حقیقت، این دینکلیج بود که هیدی را برای بازی در نقش سرسی لنیستر به تهیه نمایندگان این سریال پیشنهاد داد و اینگونه شد که او توانست این نقش پیروز را به دست آورد.

منبع: فرارو

به "دشمنان معروف دنیای سینما که در واقعیت دوست یکدیگرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دشمنان معروف دنیای سینما که در واقعیت دوست یکدیگرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید