لغو یک اجرا از سوی دست اندرکاران جشنواره تئاتر فجر

به گزارش وبلاگ هم نفس، شیوع کرونای اُمیکرون، یک اجرای دیگر از جشنواره تئاتر فجر را لغو کرد.

لغو یک اجرا از سوی دست اندرکاران جشنواره تئاتر فجر

به گزارش وبلاگ هم نفس، نمایش بی زمان از جمله آثاری است که در بخش دیگرگونه های اجرایی چهلمین جشنواره تئاتر فجر اجرا می گردد.

این نمایش به کارگردانی پروین هادی نیا قرار بود چهار اجرا در سالن ملک داشته باشد که سه اجرای آن بر صحنه رفت ولی چهارمین اجرای آن لغو شد.

قرار بود آخرین اجرای این نمایش فردا، پنجشنبه 21 بهمن ماه روی صحنه برود ولی در پی تماس جشنواره تئاتر فجر با گروه اجرایی این نمایش، مقرر شد آخرین اجرای آن به علت شیوع کرونا، منتفی گردد.

ایلناز شعبانی، بازیگر و مدیر برنامه ریزی این پروژه در این باره به وبلاگ هم نفس گفت: از طرف جشنواره به ما گفته شد همه گروه های شرکت کننده دو اجرا دارند و درست نیست در شرایطی که کرونای امیکرون در حال توسعه است، گروه ما چهار اجرا داشته باشد. به همین علت چهارمین اجرای ما منتفی شد.

او ادامه داد: از آنجاکه گروه بازیگران ما پر تعداد است، ما نیازمند سالنی بزرگ بودیم. به همین علت سالن ملک را به صورت شخصی، اجاره کردیم تا در جشنواره چهار اجرا داشته باشیم ولی اجرای آخرمان به علت توسعه کرونای اُمیکرون منتفی شد و امیدواریم در شرایط بهتری بتوانیم اجراهای خود را ادامه بدهیم.

نمایش بی زمان به نویسندگی و کارگردانی پروین هادی نیا سه روز اول جشنواره در سالن ملک روی صحنه رفت و چهارمین اجرای آن لغو شد.

ساعاتی قبل ستاد خبری جشنواره تئاتر فجر بیان کرد که اجرای نمایش بعد از افتادن به علت ابتلای یکی از بازیگرانش به کرونای اُمیکرون منتفی شده است. قرار بود این نمایش روز پنجشنبه 21 بهمن ماه در تالار مولوی روی صحنه برود.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "لغو یک اجرا از سوی دست اندرکاران جشنواره تئاتر فجر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لغو یک اجرا از سوی دست اندرکاران جشنواره تئاتر فجر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید