چگونه موسیقی را در استوری اینستاگرام خود قرار دهیم؟

به گزارش وبلاگ هم نفس، بسیاری از افراد نمی دانند که چگونه می توانند موسیقی را در استوری اینستاگرام خود در کنار عکس یا فیلم قرار دهند. اما جالب است بدانید که می توانید در چند مرحله ساده موسیقی را در اینستاگرام خود قرار دهید.

چگونه موسیقی را در استوری اینستاگرام خود قرار دهیم؟

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، اینستاگرام طیف گسترده ای از موسیقی را انتخاب می نماید و می توانید تا 15 ثانیه از یک آهنگ انتخاب شده به شکل قابل تنظیم، در کنار عکس یا ویدیوی استوری خود بهره ببرید.

بیشتر کاربران اینستاگرام از ویژگی استوری استفاده می نمایند که به شما امکان می دهد قطعه های ویدیویی یا عکس 15 ثانیه ای ارسال کنید و چیز های سرگرم نماینده مانند گیف و ایموجی و حتی موسیقی اضافه کنید.

چگونه می توانید موسیقی را به اینستاگرام خود اضافه کنید؟

این فرایندی سریع و آسان است که شما در هر زمان انجام خواهید داد. در اینجا نحوه انجام این کار در آیفون یا اندروید آورده شده است.

-در صفحه اصلی آیفون یا اندروید خود، نماد اینستاگرام را پیدا نموده و برای باز کردن برنامه ضربه بزنید

-برای باز کردن ویژگی استوری، از صفحه اصلی فید خود به سمت چپ بکشید

-عکس یا ویدئویی را که می خواهید در استوری اینستاگرام خود ارسال کنید، انتخاب کنید

- در نوار منو در بالای صفحه، روی نماد مربع کوچک، که به نظر می رسد مانند یک Post-It است که از بین می رود، ضربه بزنید.

-روی گزینه موزیک ضربه بزنید. سپس در کادر جستجو که ظاهر می گردد، آهنگی را که می خواهید در استوری اینستاگرام خود وارد کنید، تایپ کنید.

-هنگامی که در لیست واقع شده است، روی آهنگ انتخاب شده ضربه بزنید و نوار کوچک را در پایین صفحه به بخش آهنگی که می خواهید در استوری خود بکشید.

-توجه داشته باشید که می توانید انتخاب کنید که چگونه می خواهید موسیقی به صورت بصری در استوری شما ظاهر گردد، خواه به عنوان شعر، جلد هنری آلبوم آهنگ از آن، یا یک جعبه متن کوچک که نام آهنگ را اعلام می نماید.

منبع: انتخاب

به "چگونه موسیقی را در استوری اینستاگرام خود قرار دهیم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونه موسیقی را در استوری اینستاگرام خود قرار دهیم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید